Resultatlister

Share

Resultater 2017

 

Vinner av klassen menn under 30 år, og beste triatlon-deltager: Magnus Norøy (Minoko).

Vinner av klassen menn over 30 år: Hermann Leithe.

Vinner av Mix-stafetten: Jonas Kolstad, Harald Anzjøen og Eirik Nordvik (SMN Trondheim). 

 

Fullstendig resultatliste kan lastes ned her!

 

 

Resultater 2016

 

TDY ble avlyst i 2016. 

 

Resultater 2015

 

Beste tid uansett klasse, og dermed vinner av vandrepokal: Eldar Rønning!

Ny løyperekord, og dermed vinner av rekorddusør på kr. 10.000,-: Eldar Rønning!

Vi gratulerer!

 

NB: 2015 er første år med elektronisk tidtaking. Derfor skiller resultatlisten seg ut noe fra tidligere år.

 

 

Herrer over 30 år

           
Pl. Navn Totaltid Inn Rullesk Ut Sykkel Inn Sykkel Ut Løp Løp
1 (1) RØNNING, Eldar  01:25:17 30:14 00:46 24:26 00:37 29:13
2 (3) RØSTAD, Tormod 01:50:55 41:35 01:08 26:39 01:06 40:24
3 (5) NORVIK, Ole Christian 01:53:58 41:57 01:16 29:05 00:53 40:45
4 (12) FJELDSÆTER, Thomas 01:57:08 44:50 01:22 31:07 00:58 38:49
5 (8) SAND, Roald 02:02:31 44:18 01:15 34:09 01:24 41:24
6 (6) SKJØRSTAD, Oddmund 02:03:48 43:12 00:57 30:25 01:05 48:07
DNS (9) JOHNSEN, Bård            
DNS (10) DORSIN BARSTAD, Magnus            
DNS (11) MOAN, Kristoffer            
             
               

Herrer under 30 år

           
Pl. Navn Totaltid Inn Rullesk Ut Sykkel Inn Sykkel Ut Løp Løp
1 (2) FRØSKELAND, Roald 01:36:42 35:49 00:56 26:37 00:32 32:46
2 (7) GRØNLI, Martin S. 01:36:48 35:48 00:58 26:36 00:59 32:25
3 (4) VANDSVIK, Lars 01:43:14 36:47 01:14 28:24 00:48 35:59
             
               

MIX, stafett

           
Pl. Navn Totaltid Inn Rullesk Ut Sykkel Inn Sykkel Ut Løp Løp
1 (41) 43-KAI ROBERT WANDSVIK, 41-Jonas Moræus, 42-Thomas Alne 01:34:38 39:54 00:13 24:05 00:00 30:24
2 (47) 47-JØRGEN SÆTHER, 47-Jørgen Sæther, 48-Sven Holm 01:42:42 42:13 00:14 26:24 00:00 33:49
3 (36) 36-ATLE OLAV SKJERVE, 36-Atle Olav Skjerve, 37-Jan Erik Laugsand 01:47:17 41:10 00:11 27:21 00:00 38:33
4 (44) 46-ODD NILSEN, 44- Pål Østgård 45-Stein Ove Winberg 01:52:05 40:53 00:20 33:26 00:00 37:24
5 (33) 35-BØRGE WINJE, 33-Kai Robert Wandsvik, 34-Ørjan Vold 01:59:32 42:02 00:11 33:33 00:00 43:44
6 (30) 32-JORUNN S. WINBERG, 30-Ove Brattaker, 31-Jan Arne Vold 01:59:55 46:36 00:11 30:09 00:00 42:57
7 (38) 40-ELINE WANDSVIK, 38-Heather Norum, 39-Olaf Arne Norum 02:12:20 53:19 00:19 33:58 00:01 44:42

 

 

Resultater 2014

 

Beste tid uansett klasse, og dermed vinner av vandrepokal: Martin Hammer! Vi gratulerer!

 

Nr Navn Rulleski Sykkel Løp
  Herrer, under 30 år      
1 Martin Hammer 30,49 57,12 1,29,44
2 Kai Robert Vandsvik 36,00 1,00,50 1,33,31
3 Espen Sundsvik 33,26 1,00,46 1,35,09
4 Vetle Halsan 34,00 1,00,48 1,36,56
5 Roald Hagbart Frøskeland 33,28 1,00,53 1,37,26
6 Magnus Norøy 35,36 1,03,53 1,37,28
7 Jonas Veie Daling 37,13 1,06,35 1,41,21
8 Erlend Kjørsvik 41,04 1,08,33 1,46,12
         
  Herrer, over 30 år Rulleski Sykkel Løp
1 Anders Høgberg 33,27 59,53 1,34,09
2 Marius Myrstad 35,38 1,04,42 1,40,53
3 Tormod Røstad 39,34 1,05,21 1,43,39
4 Lars Fredrik Forberg 40,05 1,07,52 1,48,18
5 Thomas Fjeldsæther 46,11 1,18,32 1,59,31
6 Roald Sand 42,49 1,17,05 2,00,22
7 William Eide 1,00,26 1,36,48 2,27,54
         
  Damer, under 30 år Rulleski Sykkel Løp
  Julie Kristoffersen 40,08 1,16,36 2,00,42
         
  Åpen Mix Rulleski Sykkel Løp
 1 Ski:Lars Erik Vandsvik 37,36    
Sykkel: Marius Strømberg   1,00,20  
Løping: Frode Nøst     1,40,27
2 Ski: Jørgen Sæther 42,01    
Sykkel: Svein Aunet   1,09,10  
Løping: Jørgen Sæther     1,42,03
3 Ski: Remy Møen 39,24    
Sykkel: Jens Petter Seljebu   1,04,07  
Løping: Remy Møen     1,44,42
4 Ski: Atle Skjerve 39,30    
Sykkel: Jan Erik Laugsand   1,07,51  
Løping: Atle Skjerve     1,44,43
5 Ski: Ove Brattaker 43,17    
Sykkel: Stig Strømberg   1,07,53  
Løping: Åse Marie Eggen     1,46,23
6 Ski: Kirsti Norvik 49,10    
Sykkel: Hilde Fossum   1,24,40  
Løping: Kirsti Norvik     2,05,45
7 Ski: Heather Susan Cook Norum 52,03    
Sykkel: Jesper James Cook Norum   1,25,55  
Løping: Jorunn Winnberg     2,09,24
8 Ski: Håkon Kvåle 54,35    
Sykkel: Daniel Westrum   1,28,07  
Løping: Peder Tvete     2,12,47
9 Ski: Emil Garberg 54,26    
Sykkel: Truls Johansen   1,30,15  
Løping: Sigurd Sandstad     2,15,48
10 Ski: Jo Vigdal Gevik DNF    
Sykkel: Håkon Nøst (54,26 ut) 1,22,20  
Løping: Johan Veske     2,08,06

 

 

 

 

Resultater 2013

 

Nr

Navn

Rulleski

Sykkel

Løp

 

Under 30 år

 

 

 

1

Martin Hammer

36,00

1,02,00 1,35,35

2

Martin S. Grønli

37,50 1,06,40 1,45,12

3

Vetle Halsan

38,30 1,06,40 1,45,20

4

Magnus Norøy

40,15 1,09,30 1,45,23

5

Jonas Veie Daling

40,50 1,10,58 1,51,52

6

Morten Andre Stokkan

40,15 1,10,58

1,52,38

7

Johan Gundersen Høyslo

41,40

1,17,35

1,57,12

8

Kai Robert Vandsvik

 DNF

1,02,00 (DNF)

1,35,43 (DNF)

 

Over 30 år      

1

Kjell Stokkan

38,30 1,06,40 1,44,52

2

Tormod Røstad

42,53 1,10,50 1,48,42

3

Hermann Leithe 40,50 1,09,30 1,49,15

4

Ole Christian Norvik

39,50 1,10,00 1,54,15

5

Thomas Fjeldseter

46,48 1,20,00 2,03,44

6

Atle Skjerve 43,40 1,18,22 2,00,15

7

Anders Hestmann

44,03

1,16,15

2,04,18

8

Roald Sand

 46,08

1,21,36

2,06,17

 

Åpen Mix  

 

 

 1

Ski: Lars Erik Vandsvik,

Sykkel: Remy Møen,

Løping: Roald Frøskeland

 36,45

1,06,10

1,35,44

2

Ski: Jan Erik Laugsand,

Sykkel: Frode Nøst,

Løping: Sigbjørn Nøst Skauge

45,48

1,20,10

1,54,28

3

Ski: Heather Susan Cook Norum,

Sykkel: Emily Rose Norum,

Løping: Live Solheimdal

52,28 1,23,00

1,55,39

4

Ski: Kirsti Norvik,

Sykkel: Hilde Merete Fossum

Løping: Kirsti Norvik

52,25

1,33,24

2,15,55

         
         
         
         

 

Resultater 2012

 

Nr

Navn

Rulleski

Sykkel

Løp

 

Under 30 år

 

 

 

1

Kai Robert Vandsvik

40,34

1,08,54

1,43,48

2

Lars Erik Vandsvik

37,29

1,07,10

1,45,07

3

Martin S. Grønli

41,25

1,11,59

1,52,00

4

Vetle Halsan

44,28

1,11,54

1,52,48

5

Jørgen Sæther

44,13

1,20,48

1,59,53

6

Jan Erik Laugsand

47,01

1,20,33

2,14,41

 

 

 

 

 

 

Over 30 år

 

 

 

1

Ole Christian Norvik

38,30

1,06,22

1,46,17

2

Atle Skjerve

43,35

1,16,04

1,55,51

3

Bjørn Ståle Eikrem

43,32

1,15,31

1,56,51

4

Roald Sand

44,51

1,18,29

2,00,45

5

Thomas Fjeldseter

47,15

1,19,36

2,02,49

6

Ingebrigt Landsem

48,47

1,29,56

2,22,50

7

Ove Brattaker

43,35

1,18,31

DNF

 

 

 

 

 

 

Åpen Mix

 

 

 

1

Remy Møen

42,54

 

 

 

Marius Strømberg

 

1,10,02

 

 

Sigbjørn Nøst Skauge

 

 

1,51,22

2

Runar Winje

44,18

1,11,49

 

 

Espen Winje

 

 

1,53,34

3

Kirsti Norvik

48,46

 

2,00,33

 

Bente Borgen

 

1,20,06

 

4

Heather Susan Cook Norum

48,49

 

2,13,39

 

Emily Rose Norum

 

1,23,19

 

 

Resultater 2011

 

Nr

Navn

Rulleski

Sykkel

Løp

 

Damer

 

 

 

1

Mari Guin

38,32

1,07,45

1.42.59

 

 

 

 

 

 

Under 30 år

 

 

 

1

Kai Robert Vandsvik

35,44

1,00,39

1,36,02

2

Lars Erik Vandsvik

35,53

1,05,02

1,44,53

3

Remy Møen

35,53

1,02,30

1,48,39

4

Stian Sundsvik

40,3

1,14,02

1,50,37

5

Vetle Halsan

41,32

1,09,35

1,52,56

6

Martin G. Spillum

45,09

1,13,47

1,53,39

7

Jørgen Sæter

42,08

1,15,53

1,59,47

8

Jan Eirik Laugsand

44,38

1,19,35

2,14,33

9

Jøran Winje

50,4

1,25,20

2,14,51

10

Benjamin Gjermstad

54,39

1,29,31

DNF

 

 

 

 

 

 

Over 30 år

 

 

 

1

Anders Høgberg

31,03

53,59

1,27,38

2

Kjell Stokkan

35,52

1,00,28

1,38,10

3

Tor Erik Sivertsen

36,31

1,05,05

1,45,22

4

Terje Pynten

40,53

1,05,55

1,50,04

5

Stig Strømberg

36,01

1,03,27

1,51,01

6

Vegard Knutsen

37,44

1,05,58

1,52,44

7

Atle Skjerve

40,38

1,12,31

1,53,31

8

Espen Winje

40,42

1,12,33

1,58,23

9

Ove Brattaker

38,48

1,10,13

2,00,24

10

Runar Winje

42,09

1,09,10

2.00,40

 

 

 

 

 

 

Mix- lag

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Ole Einar Winnberg

41,2

 

 

 

Stein Ove Winnberg

 

1,10,3

 

 

Jorun Winnberg

 

 

1,53,42

 

 

 

 

 

2

Hedda Norum

48,11

 

2,11,23

 

Emily Norum

 

1,23,35

 

 

 

 

 

 

3

Hilde Fossum

58,58

 

 

 

Trude Nøst

 

1,38,21

 

 

Trude Langeland Støre

 

 

2,22,58

 

 

 

 

 

 

 

Resultater 2010

NB: Ca en kilometer kortere løpetrasé enn dagens. Derfor er ikke tidene helt sammenlignbare.

 

 

Nr

Navn

Rulleski

Sykkel

Løp

 

Damer

 

 

 

1

Lisbeth Berdal

47,11

1,20,28

1.59.45

 

 

 

 

 

 

Under 30 år

 

 

 

1

Martin Wetlesen Vedeld

37,47

1,04,13

1,36,01

2

Kai Robert Vandsvik

38,32

1,08,12

1,39,17

3

Lars Erik Vandsvik

36,49

1,08,37

1,42,12

4

Jan Kripenberg

40,14

1,11,13

1,45,02

5

Jørgen Sæther

41,43

1,14,42

1,45,37

6

Remy Møen

38,23

1,09,43

1,46,03

7

John Marius Ørke

43,39

1,15,55

1,48,59

8

Jan Erik Laugsand

42,03

1,13,49

1,55,46

9

Kenneth Hansen

47,02

1,18,18

1,59,31

 

 

 

 

 

 

Over 30 år

 

 

 

1

Kjell Stokkan

38,34

1,04,53

1,37,18

2

Stig Strømberg

38,54

1,09,37

1,50,44

3

Odd Ivar Sørmo

40,21

1,10,07

1,51,43

4

Rolf Jørgen

48,36

1,19,22

1,51,53

5

Atle Skjerve

45,32

1,20,25

1,55,47

6

Oddmund Skjørstad

40,16

1,11,53

1,55,48

7

Espen Winje

42,54

1,17,50

1,56,28

8

Ove Brattaker

39,40

1,15,49

1,59,40

9

Arnfinn Øien

42,50

1,15,42

2,00,39

10

Terje Gresdahl

47,41

1,20,21

2,09,15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Resultater 2009

NB: Ca en kilometer kortere løpetrasé enn dagens. Derfor er ikke tidene helt sammenlignbare.

 

Nr

Navn

Rulleski

Sykkel

Løp

 

Under 30 år

 

 

 

1

Kai Robert Vandsvik

41,45

1,12,35

1,43,37

2

Lars Erik Vandsvik

51,08

1,23,06

2,01,04

3

Remy Møen

46,14

1,22,01

2,04,43

 

 

 

 

 

 

Over 30 år

 

 

 

1

Oddmund Skjørstad

44,22

1,17,33

1,59,21

2

Ole Christian Norvik

46,21

1,21,06

2,01,25

3

Stig Strømberg

48,12

1,24,17

2,12,15

4

Morten Svendsen

---

1,24,26

2,13,17

5

Ove Brattaker

49,15

1,29,39

2,14,40

6

Cato Sundal

56,15

1,32,05

DNF

 

Share